Phonics online bezpłatnie z LETTERLAND

LL-logo-ID-32201c4a-bfc7-4039-ec5f-9eefb7608020

Z uwagi na ogłoszenie w większości krajów okresu pandemii koronawirusa (COVID19), Program Letterland (do nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-9lat) Phonics Online , został czasowo udostępniony bezpłatnie. Może być wykorzystany przez osoby prywatne w domu jak i przez instytucje edukacyjne. Każdy zarejestrowany w programie nauczyciel może administracyjnie dołączyć do grona użytkowników swoich uczniów i monitorować wykonywanie przez nich zadań. Czyli nie musi sam spradzać poprawności wykonania zadań, gdyż sprawdza ją sam program. Nauczyciel widzi ostateczne wyniki uczniów, więc może na tej podstawie wystawiać im oceny.
Każde zarejestrowane dziecko, wykonując zadania w formie gier edukacyjnych, może samodzielnie uzyskać certyfikat.


W okresie zamknięcia szkół w Wielkiej Brytanii aplikacje i programy Letterland dostępne we wszystkich swoich cyfrowych formach na platformach  Apple App Store oraz Google Play Store są w cenie £0.99 / $0.99.

Hanna Meijer

2 thoughts on “Phonics online bezpłatnie z LETTERLAND

  1. Ania April 24, 2020 / 8:17 am

    Materiały na stronie są bardzo przydatne i dzieci uwielbiają lekcje chyba jeszcze bardziej niż w przedszkolu bo siedząc przed swoimi komputerami wszystko wyraźnie widzą, z czym jest różnie kiedy siedzą na dywanie 🙂

    • admin April 25, 2020 / 7:10 pm

      To wspaniała wiadomość!

Leave a Reply

Your email address will not be published.