Wyprzedaż

Letterland Songs (CDs)- Piosenki Letterland

19
50.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

For product description in English see the Letterland Catalogue.

When placing an order, please include the product number in the "phone number" section

Składając zamówienie należy w sekcji "numer telefonu" wpisać numer wybranego produktu

Alphabet Songs (CD) (nr T23)

26 żwawych piosenek, których treść pomaga dzieciom zapamiętać kształt liter alfabetu i łatwo kojarzyć ich dźwięk. Melodie zapożyczone są od znanych dziecięcych angielskich piosenek, więc łatwo przykuwają uwagę. Teksty zachęcają słuchaczy do wykonywania gestów pomocnych w utrwaleniu kształtu litery reprezentowanej przez daną postać np.: w trakcie śpiewania o postaci o imieniu Talkig Tess, dzieci mają stanąć prosto i rozłożyć ręce na boki, aby wyglądać jak kształt litery "t".

Action Songs (CD) (nr T40)

Te 26 chwytliwych piosenek zaprojektowano z myślą nie tylko o śpiewaniu, ale też o uaktywnieniu zmysłów i ciała! Każda dotyczy jednej postaci z literkowej krainy Letterland i a jej treść zachęca do wykonywania gestów pomocnych w zapamiętaniu angielskiego słownictwa. Edukacyjna zabawa w domu, szkole lub w samochodzie.

Advanced Songs (CD) (nr T52)

15 zabawnych piosenek, których treść pomaga dzieciom zapamiętać zasady ortograficzne języka angielskiego. Każda stanowi historyjkę o postaciach z literkowej krainy Letterland. Teksty dostępne są do drukowania i kopiowania, aby uczeń mógł czytać je w trakcie śpiewania lub samodzielnie, co sprzyja nauce czytania metodą globalną.

Blends and Digraphs Songs (CD) (nr T25)

Kolekcja 47 chwytliwych piosenek sprzyjających zapamiętaniu zasad czytania grup spółgłoskowych, digrafów i trygrafów w języku angielskim. treści piosenek opowiadają historyjki o postaciach z literkowej krainy Letterland. Rymowane treści piosenek można wydrukować dla dzieci, aby nabierały płynności w czytaniu śledząc tekst w czasie śpiewania lub odczytując go po śpiewaniu.

Fix-it Phonics Starter Songs (CD) (nr TJ42)

16 piosenek sprzyjających utrwalaniu podstawowego słownictwa np.: z zakresu liczby 1-10, kolory, kształty, zwierzęta, zabawki, rodzina, dom,

uczucia itp. oraz 26 szantów pomagających zapamiętać kształt i dźwięk

liter reprezentowanych przez postacie z literkowej krainy Letterland.

Zapisz ten produkt na później