Wyprzedaż

My ABC of ...:Actions/ Animals/Letters

127/128/129
31.15zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

For product description in English see the Letterland Catalogue.

When placing an order, please include the product number in the "phone number" section

Składając zamówienie należy w sekcji "numer telefonu" wpisać numer wybranego produktu

My ABC of Actions (nr TD22)

Ta pięknie ilustrowana książka o twardych stronach łączy zabawne wierszyki z dźwiękami liter i gestami ułatwiającymi zapamiętanie kształtów liter. Małe dzieci powtarzając rymowanki, związane z postaciami z literkowej krainy Letterland, będą rozwijać słuch fonetyczny i słownictwo. Książeczka pomaga w multisensorycznym nauczaniu rozpoznawania dźwięków i kształtów liter.

My ABC of Animals (nr TD21)

Ta pięknie ilustrowana książka, idealna dla małych rączek, zabierze Cię na alfabetyczne safari! owanych w bajkowy sposób. Z tą publikacją Twój maluch będzie rozwijał słownictwo i jednocześnie uczył się kształtów i dźwięków liter. Na każdej stronie będzie mógł odnaleźć postacie z literkowej krainy Letterland, aby ćwiczyć spostrzegawczość i dźwięki alfabetu.

My ABC of Letters (nr TD36)

Wprowadzenie do całego alfabetu! Na każdej stronie - po jednej literze alfabetu reprezentowanej przez posta z krainy Letterland: od Annie Apple po Zig-Zag Zebra oraz zdanie z wyrazami zaczynającymi się od jej dźwięku. Książeczka o sztywnych kartkach stanowi doskonały materiał do wprowadzania małych dzieci w świat alfabetu. Idealna dla małych rączek do samodzielnej zabawy w czytanie. Ilustracje barwne i klarowne doskonałe do skoncentrowania dziecięcej uwagi.

Zapisz ten produkt na później