Wyprzedaż

Wipe-Clean _książki ścieralne

199/185/186
36.40zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

For product description in English see the Letterland Catalogue.

When placing an order, please include product number in the "phone number" section

Składając zamówienie należy w sekcji "numer telefonu" wpisać numer wybranego produktu

Wipe-Clean First Words Book (nr TE98)

Jeszcze więcej zabawy przy nauce pierwszych słów. Postacie z literkowej krainy Letterland pomogą zapamiętać i napisać po śladzie podstawowe wyrazy z różnych dziedzin takich jak np.: sklep, szkoła, ogród. Na dole każdej strony można przećwiczyć również pisanie poszczególnych kształtów liter.

Handwriting Wipe-Clean (nr TH88)

Pomóż dzieciom ćwiczyć się w ręcznym pisaniu, które jest niezwykle ważne nie tylko do przekazywania treści, ale również do rozwijania zdolności manualnych i artystycznych. W książeczce starannie przedstawiono jak pisać, aby litery mogły być tworzone w najbardziej efektywny sposób. Dzięki przykładowym słowom i zdaniom do skopiowania lub pisania po śladzie, dziecko ma wiele okazji, aby dokładnie utrwalić sobie kształt liter pisma ręcznego. Możliwość łatwego starcia zapisu i podjęcia ponownej próby pisania, zachęca dzieci do wielokrotnego powtarzania ćwiczeń graficznych. T a książka z pewnością przyciągnie uwagę małych pisarzy na całym świecie!

Wipe-Clean Spelling Book (nr TH13)

Książka pomaga nauczyć się czytać i pisać 100 słównajczęściej używanych w języku angielskim. Są to wyrazy, które dzieci powinny znać do końca pierwszego roku nauki w szkole. Korzystając z tej książki, Twoje dziecko będzie miało również doskonałe podstawy opanowania umiejętności czytania i pisania. Niektóre słowa są dość trudne ortograficznie, ale dzięki zastosowaniu ich w zabawnych tekstach o postaciach z literkowej krainy Letterland pisownia staje się łatwa do zapamiętania. Każdą zabawną, kolorową stronę można wytrzeć do czysta, dzięki czemu Twoje dziecko może wielokrotnie ćwiczyć umiejętności pisania odręcznego, a jednocześnie powtarzać słowa i ich pisownię.


Zapisz ten produkt na później