Angielski dla klas 0-3 – Letterland

English CREDO oferuje możliwość nauki języka angielskiego z programem Fix-it-Phonics wydawnictwa Letterland. Każda lekcja jest jak podróż do bajkowej krainy Letterland, gdzie mieszkają postacie uosabiające litery. Ich imiona pozwalają w bezstresowy sposób zapamiętać dźwięki liter oraz grupy wyrazów od nich się zaczynających.

Program nie tylko pozwala uczyć języka angielskiego w przyjazny dziecku sposób, ale również ćwiczy słuch fonematyczny, przygotowuje do pisania i czytania, a dzieciom w wieku szkolnym pomaga utrwalać kształt i kierunek liter. Zawiera liczne piosenki i atrakcyjne zadania dydaktyczne oraz materiały w formie multimedialnej, które sprzyjają utrwalaniu nauczanych treści. Kształcenie przebiega multisensorycznie, z zastosowaniem metod TPR (Total Physical Response). Nauka ma charakter zabawy, a uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach i wiele z nich zapamiętują. Aby poznać próbki programu zapraszam do odwiedzenia strony  programu Letterland oraz do obejrzenia krótkiego filmu oraz wypróbowania zalet materiałów multimedialnych przez odwiedzenie strony i wybranie na stronie opcji “watch clip”, następnie “Letters”, a potem litery “s” oraz innych opcji multimedialnych.

English CREDO prowadzi zajęcia programu Letterland w wyznaczonych lokalizacjach, jak również na terenie szkół i przedszkoli.

Koszt:

Cena jednorazowoCena miesięcznie
20 zl/30 min
30 zł/45 min
12.50 zl/30 min
20 zł/45 min