Letterland – angielski dla dzieci

To program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-8 lat, który spełnia wszystkie wymogi nauczania zintegrowanego oraz:

  • ćwiczy słuch fonematyczny,
  • przygotowuje do pisania i czytania,
  • pomaga utrwalać kształt i kierunek liter.

Jego unikalne podejście do nauczania czytania, pisania i ortografii języka angielskiego polega na przekształceniu prostych czarnych liter alfabetu w przyjazne dla dzieci postacie, które żyją w wymyślonym miejscu o nazwie Letterland.

Proste historie o ich przygodach i upodobaniach wyjaśniają pełny zakres suchych faktów fonicznych oraz pomagaja zapamiętać grupy słownictwa, wzbudzając u dzieci motywację do słuchania, myślenia i uczenia się. Historie te wyjaśniają dźwięki i kształty liter, pozwalając szybko przejść do tworzenia słów, czytania i pisania.

Program Letterland zawiera liczne piosenki i atrakcyjne zadania dydaktyczne oraz materiały w formie multimedialnej, które sprzyjają utrwalaniu nauczanych treści. Kształcenie przebiega multisensorycznie, z zastosowaniem metod TPR (Total Physical Response). Nauka ma charakter zabawy, a uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach i wiele z nich zapamiętują. Aby poznać próbki programu zapraszam do odwiedzenia strony  programu Letterland.

Więcej informacji:

  1. Szkolenia dla osób nauczających języka angielskiego jako obcego
  2. Szkolenia dla osób nauczających w języku angielskim
  3. Warsztaty dla dorosłych po polsku lub angielsku
  4. Warsztaty dla grup przedszkolnych i klas 0-3
  5. Zajęcia dla dzieci w grupach do 12 osób:

Zapisy drogą e-mailową: admin@englishcredo.pl